TeamSpeak Sunucuları

TeamSpeak bayisi olarak sizlere kesintisiz ve DDoS korumalı TeamSpeak 3 sunucu hizmeti sunmaktayız.TeamSpeak 3 Nedir ?

TeamSpeak isminden de anlaşılacağı üzere bir grup üyelerinin birbiriyle konuşabilmesini sağlar.
Sanal olarak iletişim kurmanın birçok yolu var ancak TeamSpeak bunu daha kolay hale getiriyor.
Dünya'nın neresinde olduğunuz farketmeksizin iletişim halinde olmanızı sağlaması da bu konuda ne kadar iddialı olduklarının bir göstergesi.
VoIP teknolojisini kullanan TeamSpeak 3, internet ve TeamSpeak 3 serverları aracılığıyla insanları birbirine bağlar.
Onlarca, yüzlerce hatta binlerce insan TeamSpeak 3'ü kullanarak, amacı ne olursa olsun, gerçek zamanlı bir şekilde iletişim kuruyor.

TeamSpeak bir uygulama ve bir hizmet aracılığıyla size sesli iletişim kurma imkanını sağlıyor.
TeamSpeak 3 uygulamaları ücretsizdir. Client kurulumunu yaptıktan sonra bir de TeamSpeak sunucusuna ihtiyacınız var.
Kendinize ait bir sunucu kiralamanız gerekmektedir çünkü TeamSpeak, sunucuların lisansı için aylık olarak ücret talep etmektedir.Neden TeamSpeak ?

TeamSpeak kullanan insanların ana sebeplerinden birkaçı internet üzerinde birlik olabilmek ve iletişim sağlamaktır.
Bir telefon şebekesini kullanarak toplu ve uzun süreli bir görüşme yapmak oldukça maliyetlidir ancak bunun önüne TeamSpeak aracılığıyla aylık küçük miktar ödeyerek geçebilirsiniz.Lisanssız TeamSpeak Kullanımı

TeamSpeak yazılımının ücretsiz olması, sunucu giderlerinin ihmal edilebilir olması sadece bir kulaklık, mikrofon ve iyi bir internet altyapısına sahip olan ev bilgisayarınız bir TeamSpeak sunucusuna dönüştürmek için yeterlidir ancak işler tam da bu noktada karmaşık bir hal alır. Çünkü sunucu için lisans satın almanız gerekmektedir ve bu bireysel ya da kurumsal olarak size istenmeyen maliyetler ortaya çıkarır.
Sizin için maliyeti düşürmek ve kaliteyi üst düzeye çıkarmak amacıyla 1 yılı aşkın süredir TeamSpeak 3 Bayi olarak hizmet vermekte ve size özel sunucular hazırlamaktayız.Kimler TeamSpeak Kullanır ?

Her kim olursanız olun, TeamSpeak üzerinden iletişim kurma ihtiyacı duyma şansınız oldukça yüksek.
TeamSpeak hizmetlerinden yararlanabileceğiniz birkaç alan:

Online Oyunlar
TeamSpeak kullanıcılarının çoğunluğu online oyun oynayan oyunculardır ve TeamSpeak oyuncular için kendine has özellikler bulundurur.
Oyuncular için eski moda olan yazı ile iletişim tarih olmuş ve yerini gerçek zamanlı olarak aynı anda birden fazla kişiyle sesli iletişim imkanı sağlayan TeamSpeak almıştır.
Özellikle strateji ve takım oyunu gerektiren oyunlarda gerçek zamanlı sesli iletişim kurabilmek daha gerçekçi bir ortam oluşturduğundan, önemli kararları kısa süre içerisinde verebilme imkanı sağladığından vb. birçok nedenden ötürü oyun zevkini en üst düzeye çıkartmaktadır.

Organizasyonlar
Yukarıda da anlatıldığı gibi TeamSpeak takımların iletişim kurmasını ve birlik olmasını değerli telefon dakikalarınızı harcamaya gerek kalmadan mümkün kılar.
TeamSpeak Windows, Mac OS, Linux yanısıra Android, iOS gibi mobil platformlarda da çalışmaktadır.
Bu sayede iş dünyası ve devlet kurumları benzeri organizasyonlar için oldukça kullanışlıdır.

Eğitim
TeamSpeak sayesinde insanlar birbirinden uzakta olsa dahi ses aracılığıyla birçok şey öğretilebilir ve paylaşılabilir.
Online özel ders alınabilir, sanal derslikler oluşturulabilir, bin ve üzeri katılımcıyı içeren konferanslar düzenlenebilir.

Herkes
Yukarıdakilerden farklı bir amaçla, sadece aileniz ve sevdiklerinizle iletişim kurabilmek adına bireysel olarak sunucu kiralayabilirsiniz.
Katılımcıların hiçbir şey ödemesine gerek yok, sadece kiraladığınız TeamSpeak sunucu adresinizi tanıdıklarınızla paylaşmanız yeterli.
İnternet üzerinden kaliteli konuşmanın tadını çıkarın..
Canlı Destek